Blog- lęk, nerwica lękowa

X

 

 

Przejdź

 Poradnia psychologiczna Online

 

 

 

 

 

Psycholog Częstochowa- zadzwoń i umów sesję psychoterapii

 Psycholog, psychoterapeuta

 OLIWIA MAZELEWSKA- SOKOŁOWSKA 

 502 291 584

 

           

Szanowni Państwo!

 

Z zastosowaniem ogólnych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa epidemiologicznego, gabinet psychologiczny od 08 lipca 2020r. wznawia możliwość konsultacji psychologicznych i terapii w bezpośrednim kontakcie z klientem. Równolegle kontynuowane są konsultacje i terapia w formie zdalnej, w myśl zasady ograniczania bezpośrednich kontaktów do niezbędnego minimum.

 

Ze względu na trwające zagrożenie epidemiologiczne, w dalszym ciągu preferowane są konsultacje/terapia online, z których można skorzystać w formie rozmowy telefonicznej, spotkania przez Skype.

 

Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z konsultacji online lub z innych powodów potrzebują skorzystać z osobistego kontaktu z psychologiem/terapeutą będą zobowiązane do przestrzegania następujących zasad zabezpieczenia sanitarnego:

 1. Z bezpośredniej formy kontaktu mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe, które nie mają objawów infekcji, nie podlegają kwarantannie i nie miały kontaktu z osobami zarażonymi wirusem COVID – 19.

 2. Wizyty są umawiane na konkretną godzinę. W związku z powyższym proszę nie przychodzić do na wizytę wcześniej, niż przed umówioną godziną.

 3. Na terenie placówki przebywać mogą jedynie umówione osoby, które mają zakryte usta i nos (ze względu na specyfikę relacji terapeutycznej preferowane są przyłbice- istotność emocji w kontakcie). Na stanie w gabinecie posiadam przyłbice do wypożyczenia (dezynfekowane po każdym użyciu).

 4. W gabinecie udostępniam płyn do dezynfekcji rąk – bardzo proszę z niego korzystać po wejściu do gabinetu.

 5. Konsultacje i sesje odbywają się w odstępach wynoszących 10 min.- czas ten zostaje przeznaczony na dezynfekcję. Sesje trwają 50 min. Każdorazowo - po zakończonej sesji - pomieszczenia, będą dezynfekowane i wietrzone zgodnie z procedurą bezpieczeństwa.

 6. W trakcie sesji między psychologiem/terapeutą a klientem/rodziną utrzymywany jest 2,5 metrowy dystans.

 7. Proszę pamiętać o odwoływaniu wizyt min. 2 dni przed terminem.

 8. Dziękuję za Państwa zaufanie i zrozumienie w zakresie istniejących niedogodności wynikających z obecnych okoliczności.

  Życzę Państwu zdrowia i spokoju!

  Oliwia Mazelewska- Sokołowska

Twój e-mail lub telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Zadzwoń do Psycholog Częstochowa

Poradnia psychologiczno-terapeutyczna

"Otwarci w dialogu"

psycholog, psychoterapeuta

Oliwia Mazelewska- Sokołowska

ul. Jasnogórska 38

42-202 Częstochowa

mazelewska@gmail.com

Napisz do Psycholog Częstochowa i umów się na psychoterapię

+ 48 502 291 584

Adres i mapa dojazdu